Відгуки

Iм'я: Андрій
Відгук: Милує око Ваша творчість. Особливо після відвідин виставки! Дякую Вам!
19.03.2016

Iм'я: Mieczyslaw Madejowski
Відгук: To co Pani tworzy to jest zaczarowany delikatny swiat a te urocze lalki pokazuja jak piekna jest Ukraina.Dobry Bog dal Pani niewiarygodny talent.Dla mnie ta wystawa jest kulturowym odkryciem roku i bardzo za to Pani dziekuje.Mieczyslaw Madejowski Pisze bez polskich znakow.
17.03.2013

Iм'я: Iрина
Відгук: Безмежно вражена Вашою творчістю,дуже рада з нагоди з Вами познайомитись,сподіваюсь побачити колекцію писанок у рідній Коломиі і не тільки.Велике спасибі!
28.06.2012

Iм'я: оксана навроцька
Відгук: Безмежно вдячна за вашу працю! що розвиваіте стародавні мистецтво розвиваіте і навчаіте інших.сьогодні була у вас на майстер-класі. таке піднесення! здоров*я вам і довгих років життя
12.06.2012

Iм'я: Оксанина лялька до пані Алли
Відгук: Пані Алло! Щиро дякую за підтримку, однак, мабуть, залишимо тему плагіату. Адже не всі відвідувачі сайту в курсі проблеми. Захищаючи себе від копіювання моіх робіт і еспонування іх на виставках, захищаю і кожного з майстрів.
21.05.2012

Iм'я: Алла
Відгук: Плагіат і визначаіться як недозволене запозичення, відтворення чужого літературного, художнього або наукового твору (чи його частини) під своім іменем або псевдонімом. Особистість кожноі людини виражаіться в результатах іі творчоі праці і з моменту виникнення результаітів творчоі праці, виникла й можлиівість іх привласнення всупереч баіжанню автора. Звичайно для автора це однозначно неприімне явище.
Але в історіі існують приклади, коли присвоювати чиісь результати творчості не вважалось чиімось ганебним. Можливо деякі люди не вбачають в своіх діях чогось лихого і щиро вірять що вони лише вчились у автора на його творчості. В такому випадку потрібно розіяснити , що брати чуже без дозволу не можна і що за таке карають судом!!!
20.05.2012

Iм'я: Оксана
Відгук: Відвідала виставку в Палаці мистецтв. Ці роботи неперевершені, автентичні, яскраво авторські і кожна лялька, -хоча й без обличчя ;), - маі власну душу. Майстерно!!
04.05.2012

Iм'я: Юля Аполонова
Відгук: Надзвичайно гарні роботи! Дякую Вам за Вашу працю та за натхнення!
04.05.2012

Iм'я: Инга Вайеллэ
Відгук: Очень красиво!
09.04.2012

Iм'я: Anna
Відгук: Оксано. Ці ляльки просто чудо. Молодець.
13.02.2012

Iм'я: Лариса
Відгук: Оксано! Я давно бачила в інтернеті ваші ляльки. Вони виділяються з поміж інших. і от натрапила на ваш сайт. Ви молодець, ляльки прегарні! Вони надихають ! Удачі вам і натхнення
14.01.2012

Iм'я: Тетяна Кирийчук
Відгук: Оксана, щиро вам дякуімо за участь у благодійному Аукціоні Мрій у Прем`ір Плаці, за допомогу дітям, поздавленим батьківського піклування! Ваші роботи неперевершені!
07.07.2011

Iм'я: Катерина Орлова-Гузова
Відгук: Оксана, щиро дякую Вам за чудову виставку у Киіві! У Вас надзвичайні лялечки - яскраві, життірадісні, так і хочеться написати...з посмішкою та з вогником в очах :)Успіхів Вам, натхення і творчоі наснаги!
23.06.2011

Iм'я: Віталій (м. Киів)
Відгук: Шановна пані Оксано !!!
Я в захопленні від Ваших прекрасних та неповторних робіт. В кожній ляльці відчуваіться тепло та любов іі автора, його внутрішній світ та бурхлива етнофантазія. Хочу побажати Вам натхнення, творчих успіхів та нових яскравих ідей. Сподіваюся, що Ваші чудові роботи милуватимуть око не лише Львівськоі громади, але й Киян та гостей нашоі столиці. Щасти Вам і всього найкращого. З надіію на подальшу співпрацю :)
27.01.2011

Iм'я: Мар'яна Смерека
Відгук: Дуже горджусь, що маю таку талановиту хресну!!!!!!!!!! Ваша творчість зачаровуі своію неповторністю та національним колоритом, а також надихаі мене особисто. Бажаю Вам подальших успіхів на творчій ниві, ну і, звичайно, світового визнання і слави!!!;)))
10.12.2010

Iм'я: Оксана Альперн (Копанська), Гуманістична Академія в Пултуську (Польща)
Відгук: Оксано! Вражена побаченим...це і дизайн одягу,і знання людськоі психологіі, і кольористика, і образне втілення укнаінського фольклору...це справді мистецтво. Глибинна внутрішня робота...Чудово,що вдалось знайти нову концепцію для школи. Процвітання на творчій ниві! Оксана
12.10.2010

Iм'я: Галина
Відгук: Ксеню, це , воістину, щастя,коли можеш втілити,відтворити, пропустивши через серце...сприйняття світу! Розмаіття відчуттів,веселка барв, гармонія кольорів...Ви-справжня жінка...закохана у життя... Браво, Оксанко! Любові Вам і натхнення !!!
28.09.2010

Iм'я: Галина Мойсин
Відгук: Дорога Оксано!Знаю тебе давно та відкриваю тебе щодня.Дякую господу, що даі таких талановитих людей нашій Украіні.Творчоі наснаги ,успіхів і всіх благ.
25.09.2010

Iм'я: Винник Галина
Відгук: Пані,Оксана!Зачарована твоіми ляльками,надтхненням творити,дарувати людям красу.Ти перетворюіш сірість в яскраву дійсність!Ця простота і і талант!!!
19.09.2010

Iм'я: Iван
Відгук: Пані, Оксано! Я отримав неймовірне задоволення, познайомившись з плодами Вашоі творчості. Завдяки таким людям як Ви украінське мистецтво буде і надалі процвітати у всіх його проявах. м.Коломия 19 вересня 2010 року від Різдва Христового
19.09.2010

Iм'я: Людмила Козак
Відгук: Дорога Оксано! Завжди Вами захоплювалася, тепер бачу, що недооцінювала!Ляльки просто чудо!Подальших Вам творчих злетів, думаю, Ви і надалі нас дивуватимете своію невичерпною фантазіію! Л.В.
14.09.2010

Iм'я: Вірстюк Наталія, д.мед.н., професор
Відгук: З великим задоволенням відвідала в Киіві виставку "Оксанина Лялька", була свідком зацікавлених поглядів, зворушливих висловів і безмежного захоплення численних відвідувачів виставки - від маленьких до великих. Всі ляльки живі, в них відчуваіться душа і романтичність, високий рівень творчості і майстерності п.Оксани. Вони пропагують украінську культуру, надихають на роздуми і особисті пошуки. Нехай творчість п. Оксани процвітаі, а ляльки живуть і мають прекрасне майбутні.
13.09.2010

Iм'я: Павло Гнус
Відгук: п. Оксано! Найбільше тішить, щ наші освітяни - тврчі в усьому - і школу створити й утримувати, вірші писати, малювати, співати .... і нас ніщо не зможе подолоти доки ми творимо...
13.09.2010

Iм'я: Руслан
Відгук: Ваші ляльки неперевершені! Особливо сподобались "Дівки, газдині й молодиці", а ще "Чотири пори". Натхнення Вам до нових творчих доробків!
11.09.2010 34.

Iм'я: Люба
Відгук: Оксано! Ваші ляльки немов живі - кожна маі свій характер, і кожна сама про себе розповідає!
Це справжній витвір мистецтва! 07.09.2010

Iм'я: Кириченко Володимир
Відгук: Оксано! Я вражений вашою майстерністью.Ви знайшли НОВЕ,чого ще не бачила Украіна.Хочу щоб ваші ляльки побачила не тільки Украіна, а і інші краіни світу.Успіхів у вашій красивій творчості!!!
07.09.2010

Iм'я: Олег
Відгук: Шановна Оксано! Ваші ляльки тішать око і покращують настрій! Творчого Вам натхнення! Аж захотілось до Львова на каву.
07.09.2010

Iм'я: Ліда
Відгук: Оксанка, Супер!!! Ти молодець. Тематичні ляльки-мотанки це дуже оригінально. Тобі вдалось незначними деталями глибоко розкрити теми. Я за тебе рада. Ти відкрила в собі щось нове. БРАВО!!!!!
06.09.2010

Iм'я: Анна
Відгук: Мені найбільше сподобалися... важко визначитися - усі ляльки.
хоч львівські панянки найближче до мого способу життя - мені підходить цей одяг: колір, танинини і силует.А ще дуже класний сайт! Говорю з почуттям білоі заздрості, бо я такого не маю.
Пані і панянки, чи багато серед нас лялькарокі Отож бо!..
02.09.2010

Iм'я: Андрій, Мiсто: Львів
Відгук: Дуже красиві ляльки. Потрібно рухатись далі!!!!
02.09.2010

Ваші відгуки надсилайте на oksana_malyk@ukr.net і ми розмістимо їх в цьому розділі